Op zondag 15 juli staat de Open Dag van FC Emmen op het programma. Een belangrijk onderdeel van de Open Dag is de wedstrijd FC Emmen – Drents Verbond All Star Team. 22 spelers van de Drents Verbond verenigingen, waaronder ook onze eigen vereniging, strijden dan voor iedere meter tegen Eredivisionist FC Emmen. Kom jij de spelers van het Drents Verbond All Star Team of FC Emmen ook aanmoedigen? De aftrap is om 14:30 uur. De wedstrijd wordt gespeeld in stadion De Oude Meerdijk en de entree is gratis.

Open Dag Naast de wedstrijd FC Emmen – Drents Verbond All Star Team zijn er nog volop andere activiteiten. Het gehele programma van de Open Dag is als volgt:

10.30 uur: Start Open Dag 11.00 – 11.30: Presentatie jeugdspelers op het voorplein 11.45 – 12.15 uur: Presentatie eerste selectie op het voorplein 12.15 – 13.10 uur: Meet & greet met selectiespelers 14.30 – 16.15 uur: FC Emmen – Drents Verbond All Star Team in het stadion De Oude Meerdijk 16.15 uur: Einde Open Dag

Verdere activiteiten: – 11.30 – 13.00 uur: Rondleidingen door het hoofdgebouw met o.a. de nieuwe kleedkamer van FC Emmen (verzamelen bij de hoofdingang van het stadion De Oude Meerdijk).

  •  Kijkje in de spelersbus (op het voorplein)
  •  Gamen tegen eSporter Luuk Jans (op het voorplein)
  • Voetbalactiviteiten en springkussens bij de Kids Club van FC Emmen (op het veld)
  • Trainen als een echte FC Emmen keeper (op het veld)
  • Stropdasschieten bij het Dagblad van het Noorden (op het voorplein)
  • Scoor punten bij FOX Sports (op het voorplein)
  • Schiet door de gaten bij Voetbal International (op het voorplein)